Náš tým

Ing. Vladimíra Zezulková

Koordinátor projektu

 

Aneta

Členka projektového týmu

Jmenuji se Aneta a je mi 18 let. Bydlím v Ostravě v ČR. Studuji na střední škole třetí ročník oboru Management v elektrotechnice. Moje záliby jsou film, hudba a přátelé. V létě se rekreačně věnuji i sportům. Do tototo projektu jsem se zapojila, protože se ráda účastním podobných projektů a také chci poznat nové přátelé.

Veronika

 

Členka projektového týmu

Jmenuji se Veronika. Je mi 16 let a pocházím z Ostravy. Prvním rokem studuji Management obchodu a služeb. Mezi mé koníčky patří jízda na in-linech, ledních bruslích a lyžování. Do projektu jsem se přihlásila, protože ráda pracuji v kolektivu a ráda zjišťuji nové věci.

Radim

Člen projektového týmu

Jmenuji se Radim, pocházím z malého města Brušperk, je mi 17 let. Studuji v Ostravě, již 3. rokem Management obchodu a služeb. Do projektu jsem se přihlásil, abych se dozvěděl více o alternativních zdrojích, poznal nové lidi. A také bych chtěl poznat jak se pracuje s více lidmi, jelikož je to můj první větší projekt na kterém pracuji.

 

Martin

Člen projektového týmu

Jmenuji se Martin a je mi 19 let. Třetím rokem studuji obor Management v elektrotechnice. Moje zájmy jsou sport, kino a přátelé. Hraji hokej. Do tohoto projektu jsem se přihlásil, abych poznal nové lidi.

Daniel

Člen projektového týmu

Jmenuji se Daniel, studuji již třetím rokem Management v elektrotechnice na naší škole. Mými koníčky jsou především  automobily, motorky a především míčové sporty. Rád chodím s přáteli ven.

Barbora

Členka projektového týmu

Jmenuji se Barbora, je mi 17 let. Pocházím z Ostravy, kde také studuji Střední školu obor Management obchodu a služeb. Do projektu jsem se přidala hlavně proto, abych poznala nové lidi, věci a nabrala zkušenosti a pomohla. Myslím si, že je dobré se takto zapojit pro dobrou věc.

Denisa

Členka projektového týmu

Bude mi 16 let a jsem studentkou Střední školy v Ostravě-Kunčicích třídy 1MAN. Do projektu jsem se přihlásila, protože je to velice zajímavé téma a také kvůli kolektivu a práce s lidmi. Můj vztah k tomuto projektu je silný, ráda se dozvídám nové informace a také bych chtěla zjistit více věcí o geotermální a alternativním zdroji energie. Mezi mé zájmy patří jízda na koni a tvořivé vlastnosti.

Jana

Členka projektového týmu

Je mi 15 let. Ráda hraji házenou, chodím ven s přáteli. Baví mne jízda na snowboardu a kole. Tento projekt mne velice zaujal, protože se můžu dozvědět nové informace o tomto tématu a seznámím se s novými lidmi a práci v kolektivu.

Nikol

Členka projektového týmu

Mám 16 let a studuji 1. ročník oboru Management obchodu a služeb. Mezi mé záliby patří jízda na kole, turistika, míčové hry a posezení s přáteli. Do projektu jsem se přihlásila, abych se dozvěděla nové informace o alternativních zdrojích energie a seznámila se s novými lidmi.